תפריט נגישות

אסתר אסתי אוחנה ז''ל

 • נר
  הודלק ע"י תומר גוזלן
  בתאריך 08/05/2019,
  ג באייר תשע''ט

 • נר
  הודלק ע"י מאיר עזרא
  בתאריך 06/05/2019,
  א באייר תשע''ט

 • נר
  הודלק ע"י רמי שטיינפלד
  בתאריך 05/05/2019,
  ל בניסן תשע''ט

  מוקיר וזוכר לנצח

 • נר
  הודלק ע"י מיכל זכריה
  בתאריך 05/05/2019,
  ל בניסן תשע''ט

  עברו כל כך הרבה שנים ועדיין זוכרת ...חברות נהדרת.זכיתי לפגוש אותך בשרותנו יחד

 • נר
  הודלק ע"י קובי (קיש) כשדי
  בתאריך 27/04/2017,
  א באייר תשע''ז

  חוזרים עכשיו מיום הזיכרון בפנימייה שלך. הגעתי מוקדם, כי עפרה ביקשה שאגיע ב-17.00, למרות שהטקס אמור היה להתחיל ב-18.30.היה לי זמן לעשות סיור במחוזות נעורינו הנשכחים. הצצתי בבניינים האלה, שפעם היו הבית שלנו, מצהיבים, מתקלפים להם, בלים מיושן. הבטתי במרצפות האלה, שפעם היינו מדלגים עליהן בצעדי ריקוד, והן סדוקות, שקועות, חלקן שבורות. מגרש הכדורסל הישן הוסב למגרש קט רגל עם דשא מלאכותי. עמודי הסלים נעקרו מזמן ממקומם.במקום הפרדס שמאחורי הבנין שלך נסלל כביש 531, והמכוניות חולפות בו ימינה ושמאלה, ואף אחד לא יודע, שכאן היה פרדס, ולכאן היית באה מעת לעת. כדי להרהר. כדי לנקות את הראש.וגם אני בגרתי ואני כבן 57 שנים היום). שיערי הכסיף. הכל פה שונה. אחר. ורק את, יפה שלי, רק את נשארת אותו דבר. בדיוק אותו דבר.

 • נר
  הודלק ע"י דב חיון
  בתאריך 22/04/2015,
  ג באייר תשע''ה

  את למדת שנה מעלי בפנימייה. היית גבירתי הנאוה - ליזה דוליטל בבימויו של בומבה צור ולי היה תפקידון קטן בהצגה. ניבאו לך לך קריירת משחק מפוארת והכל נגדע עם זריקת אבן אחת. יהי זכרך ברוך.

 • נר
  הודלק ע"י אסתי אוחנה
  בתאריך 22/04/2015,
  ג באייר תשע''ה

  אסתי שלי עברו המון שנים ואני גדלתי, אחיינית שלך! לא זכיתי להכיר אותך אבל עדיין אני מרגישה אותך בכל צעד ושעל, מרגישה שדמותך אופפת אותי לכל מקום אליו אני הולכת, השגחתך העליונה לא משה ממני ואני מרגישה זאת בכל רמ"ח אבריי! לפעמים אני מדברת איתך ומבקשת ממך בקשות ומרגישה שאת עונה לי. בלילה לפעמים אני חולמת עלייך ודמותך נגלת לי בשיא תפארתך והדרתך! אומרים לי שאני מאוד דומה לך פנימית וחיצונית וזה ממלא אותי גאווה של ממש! השנים עברו אבל קמטי העצב במצחו של אבא לא יורדים. לא מזמן אבא סיפר לי למה הוא לא ענה לטלפון בבית כל השנים מסתבר שזה בגלל אותו יום נורא שבו הוא קיבל את הבשורה ומאז הוא לא מסוגל לענות לטלפון. נכון עברו 32 שים אבל עדיין אנחנו חיים את השכול בכל יום זיכרון! בכל אזכרה או מוות של מישהו בידי מרצחים! את יודעת אנחנו חברה שמקדשת את המת אבל אותך באמת יש על מה לקדש, טוב ליבך, עזרתך לזולת, אהבת האדם שבך גרמה לאנשים להתפעל, ולמשפחתך להנציח אותך כל כך יפה, בגבורה של ממש! אמא הולכת בכל הזדמנות לקברך להדליק נר ובכל הזדמנות מספרת לנו על אישיותך המדהימה! תמונה גדולה של פנייך מתנוססת בבתינו . נכון סבא וסבתא לא אותו הדבר מאז שהלכת, השכול הראה את אותותיו לפני שנים רבות וקמטי הצער והעצב ניכרים על פניהם אך יחד עם זאת אני רוצה להודות לה' שזיכה אותי להיות אחיינית שלך! קרויה על שמך! לנסות להדמות לך ולו במעט. הלוואי והייתי מכירה אותך רק עוד טיפה... מנוחתך עדן דודה שלי "מחר, אני אהיה כה רחוקה אל תחפשו אותי מי שידע למחול - ימחל לי על אהבתי, הזמן ישקיט הכל אני הולכת לדרכי. זה שאהב אותי ישוב לשדותיכם - מן המדבר. והוא יבין - אני חייתי ביניכם כמו צמח בר".

 • נר
  הודלק ע"י עומרי הלה
  בתאריך 12/02/2015,
  כג בשבט תשע''ה

  בדיוק היום לפני 32 שנים הכריע אותך המוות שבועיים אחרי שנפצעת קשה בפיגוע הירי בדהריה בשבת ט"ו בשבט תשמ"ג. יהי, זכרך, שמור עימנו לעד

 • נר
  הודלק ע"י רונן שפיגל
  בתאריך 15/04/2013,
  ה באייר תשע''ג

  למדנו בתיכון אורט בבית-שאן. החיוך שלך גרם לי לקחת מצלמה ולחפש את החיובי בפניהם של הסובבים. היית כמלאכית שנעה מבלי לגעת בקרקע. חסרה מאוד...

 • נר
  הודלק ע"י יעקב כשדי
  בתאריך 12/07/2012,
  כב בתמוז תשע''ב

  הייתי פרופסור היגינס, את היית ליזה דוליטל. היום, ממרחק השנים שעברו, כשאנו מזדקנים לאט לאט, ואת נשארת צעירה ויפה לנצח, רציתי סתם כך לומר לך, שאני אוהב אותך.

 • נר
  הודלק ע"י גיגי (חגית) באב"ד
  בתאריך 01/11/2011,
  ד בחשוון תשע''ב

  אסתי אהובה, זכרך לא מש ממני כל השנים, היית האחת והיחידה, מלאך בדמות נערה, בעלת נשמה יתרה, מוכשרת ואוהבת אדם. מותך הרעיד את אמות הספים של חיי. לא הייתי בלווייתך, לא ידעתי על פציעתך, לא שמעתי חדשות באותה תקופה. זכיתי להכירך בעת עבודתך אצלנו ב"גאלי", בירושלים, והקשר שנוצר היה כמשפחה. אזכרך לנצח נצחים, נוחי על משכבך בשלום, אסתי שלי.

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה
פיתוח מאגרי מידע לוגו חברת דידקטי