- נר
-
הודלק ע"י שמואל כהן
בתאריך 12/05/2024,
ד' באייר תשפ"ד
ניסים 02.01.2005 היום הקשה הזה בו נפצעת אנושות. , ישבנו כבכל בוקר דיברנו שתינו קפה ספרתי לך על הסופ"ש של צחקנו היינו ברחבה כאשר המרגמה הראשונה תפסה אותנו בחלק הדרומי של המגרש בו שהינו , הנפילה הייתה קרובה התגובה שלנו הייתה לרוץ צפונה לכיוון מבנה המשרדים , רצתי מס צעדים לפניך כאשר השריקה של המרגמה פילחה את האוויר ומיד פיצוץ גדול נפלנו לרצפה הגוף שלך ספג את הרסיסים שהיו צריכים לפגוע בי. הייתי איתך זכיתי לשמוע את המילים האחרונות שלך " שמוליק שליו מה יהיה עם שליו ? .... שמוליק תדאג לו ...." המשכנו לדבר אבל רק שליו היה בפה שלך. רציתי שתדע אחרי שנים רבות אני ושליו נפגשנו תהיה גאה בקצין בילד המקסים שהפך כבר לגבר , שליו הוא מקור לגאווה הוא היה ממלא אותך בנחת. תנוח על משכבך בשלום אח יקר אתה בליבי לנצח ❤️🇮🇱